П'ятниця, 25 жовтня 2013 13:51

ДАІ попереджає: взимку українців чекає транспортний колапс

ДАІ попереджає: взимку українців чекає транспортний колапс

З 1 по 20 жовтня в Україні проводився осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі. Попередні висновки невтішні: дорожньо-комунальні організації практично не готові до роботи в зимовий період, повідомляє прес-служба ДАІ.

За даними відомства, у комунальників немає необхідної кількості снігоприбиральної техніки, а більшість наявної - знаходиться в непридатному стані. Вкрай повільними темпами йде заготівля достатньої кількості протиожеледних матеріалів (піщано-соляних сумішей), а також відсутній необхідний запас паливно-мастильних матеріалів.

Також у ДАІ стурбовані ямами на проїзної частини автомобільних доріг і вулиць, більшість з яких утворилися ще на початку весни. «З причини того, що дорожньо-комунальними організаціями протягом будівельного сезону роботи з ліквідації ям виконувалися дуже повільними темпами, на сьогодні їх загальна площа становить майже 2 млн. квадратних метрів», - резюмували в Державтоінспекції.

На усунення недоліків, виявлених під час контрольних перевірок, посадовим особам дорожніх організацій вручено 843 обов'язкових до виконання приписів Державтоінспекції, більшість з яких на сьогоднішній день не виконано.

Яндекс.Метрика