Понеділок, 02 лютого 2015 06:37

В "Хонда Україна" прокоментували чутки про вихід з українського ринку

В "Хонда Україна" прокоментували чутки про вихід з українського ринку

Останнім часом почала з'являтися інформація про підготовку до виходу з українського ринку деяких представництв автовиробників.

Подібний сценарій розглядали в різних офісах, через триваючий спад автомобільного ринку і постійних змін законодавства.

Українські підрозділи зафіксували збитки, з якими не готові були миритися в материнських компаніях.

Журналісти звернулися за коментарями до офісу дистриб'юторської компанії "Хонда Україна" (координує продаж Honda, Acura, Honda Moto) з проханням прояснити майбутнє автобізнесу в Україні.

"У відповідь на Ваш запит про майбутнє нашої компанії, на жаль, в даний момент у нас ще немає конкретного плану, щоб його розкрити. Зараз ми знаходимося в дуже складному бізнес-середовищі, так як і інші компанії, що працюють в Україні. Я твердо вірю, що ключ до виживання в такому важкому становищі - це знайти кращий спосіб до змін. Тільки компанії, які найкращим чином будуть управляти своїми змінами зможуть перейти на наступний етап зростання ", - повідомив генеральний директор" Хонда Україна" Таку Касахара сан.

"Ми робимо все можливе, щоб знайти найкраще рішення, при якому наш бізнес буде відповідати ринку України в цілому, а також, щоб зберегти кращий спосіб забезпечення найвищої задоволеності наших клієнтів", - підкреслив представник дилера.

Яндекс.Метрика