П'ятниця, 16 січня 2015 15:08

6 переваг кредитних карток

6 переваг кредитних карток

У країнах пострадянського простору оплата товарів і послуг кредитною (а часто і дебітною) карткою все ще рідкість. Виною тому непрозорі умови договорів, висока вартість обслуговування кредитів і нестабільна економічна ситуація.

В той же час, в Європі, США і розвинених країнах Азії, оплата товарів і послуг кредитками - звичніше, ніж використання готівки. Головні причини цього - зручність і невисока вартість обслуговування кредитної картки, але є й інші.

Вигоди використання кредитної картки

Повернення коштів. Банк повертає клієнту від 1 до 3% від вартості покупок, які були оплачені кредитною карткою, що рівнозначне знижці.

Безкоштовне використання кредитних коштів. Протягом певного періоду (часто від 2 до 5 тижнів) плата за використання знятих з кредитної картки коштів не нараховується.

Безкоштовне оформлення кредитної картки. Якщо за оформлення, а іноді і обслуговування, дебітної картки часто доводиться платити, то кредитна картка оформляється безкоштовно.

Прозоре формування кредитної історії. На формування кредитної історії впливають не тільки великі, а й незначні покупки. Точніше, акуратність і своєчасність погашення заборгованості по них. Це означає, що не залежно від того, чи купував власник кредитки велику і дорогу побутову техніку або лише оплачував свою ранкову каву, при регулярному покритті витрат, він може розраховувати на більш гнучкі та прийнятні умови кредитування великих покупок, наприклад, квартири або автомобіля.

Підвищена безпека. Власник кредитної картки може самостійно встановлювати ліміт (але не більше ліміту встановленого банком), а для оплати через інтернет створювати віртуальні картки з обмеженим терміном дії і реквізитами, відмінними від основної картки. Ця можливість дозволяє уникнути шахрайства.

Бонуси і подарунки. Щоб залучити клієнтів, банки пропонують власникам кредитних карт безкоштовні квитки в парки та музеї, знижки на обслуговування в кафе і ресторанах. Так чому б цим не скористатися?

Варто відзначити, що багато банків і в наших широтах адаптують сервіс з урахуванням західних стандартів, і вже зараз керуючись здоровим глуздом при виборі товарів або послуг і оплачуючи покупки кредитною карткою ви можете заощадити.

Яндекс.Метрика