Понеділок, 17 лютого 2014 09:38

Міністерство доходів і зборів: Зустріч з бізнесом Красноградщини

Міністерство доходів і зборів: Зустріч з бізнесом Красноградщини

Втілення в життя ідеології відкритості, довіри й партнерства у стосунках між представниками бізнесу та фахівцями територіальних органів – один з головних напрямків роботи Міндоходів.

Лише взаєморозуміння та партнерські відносини сприятимуть виконанню поставлених завдань та наповненню бюджетів усіх рівнів.
З цією метою проводяться заходи, створюються комфортні умови та розширюється перелік послуг, які надаються платникам податків, з урахуванням їх потреб та побажань.
У приміщенні Красноградської ОДПІ 05.02.14 відбулася зустріч начальника інспекції Наталії Тимошенко з представниками бізнесу району.
На порядку денному зустрічі – узагальнення питань від представників бізнесу та обговорення найбільш актуальних.
Зустрічі з представниками бізнесу і громадськості – це та форма спілкування, яка забезпечує зворотний зв’язок органів доходів і зборів з платниками податків, дає можливість попередити проблемні питання, вислухати пропозиції, почути один одного та з’ясувати формат співробітництва.

Фінансовий звіт подається одночасно з податковою декларацією на прибуток

Красноградська ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області звертає увагу платників податку на прибуток, що згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток - малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України (суб'єкти господарювання, у яких середня кількість працівників за рік не перевищує 50 осіб та річ¬ний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро), подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Слід зазначити, що форми фінансової звітності затверджено наказами Міністерства фінансів України від 24.01.11 № 25 «Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва» та від 07.02.13 № 73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності».
Таким чином, платники податку на прибуток – малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу (до 1 січня 2016 року застосовують ставку податку на прибуток 0%), подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:
— Баланс (ф. № 1-м);
— Звіт про фінансові результати (ф. № 2-м).
Всі інші платники до податкової декларації за рік подають:
— Баланс (Звіт про фінансовий стан) (ф. № 1);
— Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) (ф. № 2);
— Звіт про рух грошових коштів (ф. № 3);
— Звіт про власний капітал (ф. № 4).

Більше семи мільйонів гривень громадяни задекларували з початку 2014 року

По Красноградській ОДПІ 177 громадян задекларували доходи на 7111,3 тис.грн.
З початку 2014 року 177 громадян подали до Красноградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів склала більше 7-ми млн.грн. Подання 154 звітів обумовлено вимогами Податкового кодексу, інші 23 – бажанням отримати податкову знижку.
«Самостійно нараховані податкові зобов'язання склали близько 394,2 тис.грн. Незважаючи на те, що у платників є час сплатити ці гроші до 1 серпня, майже 30% потрапили до державної скарбниці», - розповідає начальник Красноградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області Наталія Тимошенко.
Наталія Вікторівна підкреслила, що платники, які заощаджують свій час, можуть скористатись сервісом «Декларування он-лайн», за допомогою якого можна заповнити та на¬правити декларацію про майновий стан і доходи через мережу Інтернет.

Терміни звітування платниками єдиного податку

Фізичні особи - підприємці - платники єдино¬го податку першої та другої групи мають право подати податкову декларацію платника єдиного податку протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто не пізніше 3 березня 2014 року.
Платники єдиного податку третьої-шостої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для квартального податкового періоду, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Останній день подання звіту за IV квартал 2013 року — 10 лютого 2014 року.

Яндекс.Метрика