Субота, 26 квітня 2014 14:33

Міністерство доходів та зборів України запровадило новий сервіс – "Пульс"

Міністерство доходів та зборів України запровадило новий сервіс – "Пульс"

У результаті ребрендингу інтерактивної "гарячої лінії" "Пульс податкової" Міністерство доходів та зборів України запровадило новий сервіс – "Пульс", який прийматиме звернення від клієнтів податкової та митної служб.

Нагадаємо, цей сервіс розрахований на протидію корупції у відомствах, а також на ліквідацію перешкод, які заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні з посадовими особами.

"Пульс" – це "гаряча телефонна лінія", що працює за принципом зворотного зв'язку. Оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи.

Вже понад рік всеукраїнська "гаряча лінія" зарекомендувала себе не тільки як ефективний сервіс, а й як повноцінний консультаційний центр, а відтепер не тільки з податкових, а й з митних питань.

Оновлений "Пульс" надає представникам бізнесу, зокрема, суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби та оперативно розв'язати суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Номер цілодобової телефонної лінії оновленого сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.

Декларуємо тобі, Україно!

Красноградська ОДПІ нагадує, що податкова декларація подається до органу доходів і зборів за вибором платника податків в один із таких способів:

- особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Якщо декларація надсилається поштою, відправлення здійснюється не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.

При цьому, заповнюється бланк рекомендованого повідомлення про вручення на своє ім’я або на ім’я особи, якій належить надіслати повідомлення після вручення поштового відправлення адресату. Також складається опис вкладення поштового відправлення у двох примірниках із зазначенням у ньому найменування одержувача та його адреси, поіменного переліку предметів, загальної вартості вкладення.

Звертаємо увагу, що у разі втрати або зіпсуття поштового відправлення чи затримки його вручення контролюючому органу з вини оператора поштового зв’язку, такий оператор несе відповідальність відповідно до закону.

У такому разі платник податків звільняється від будь-якої відповідальності за неподання або несвоєчасне подання такої податкової декларації.
Водночас, платник протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення зобов’язаний надіслати поштою або надати особисто (за його вибором) контролюючому органу другий примірник податкової декларації разом з копією повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення.

Важливо пам’ятати, що незалежно від факту втрати або зіпсуття такого поштового відправлення чи затримки його вручення платник податків зобов’язаний сплатити суму податкового зобов’язання, самостійно визначену ним у такій податковій декларації.

Збільшено ставки збору за першу реєстрацію транспортного засобу

Загалом ставки збору за першу реєстрацію транспортних засобів змінились абсолютно для всіх видів транспортних засобів, та всі вони підвищилися приблизно з однаковою пропорційністю, у середньому на 8,2% — 8,3%.

Банки звітуватимуть про виплачені громадянам проценти по депозитах

Починаючи з 01.04.2014 року банки подаватимуть до органів Міндоходів як інформацію щодо наявності банківських рахунків, так і податкові розрахунки сум доходу у вигляді процентів, нарахованого (сплаченого) на користь фізособи.

Не обкладатимуть ПДВ імпорт до 150 євро

Дію п. 197.21, який установлював пільгу на постачання зернових, призупинили до 01.10.2014 р. Натомість, майже ідентичну за змістом норму вписали в п. 151 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ.

Яндекс.Метрика