Неділя, 21 червня 2015 22:15

Плани оновлення рухомого складу мережі Docklands

Плани оновлення рухомого складу мережі Docklands

Транспортна адміністрація Transport for London планує розпочати консультації з приводу заміни рухомого складу автоматизованої системи рейкового транспорту полегшеного типу Docklands поїздами нового покоління. Оновлення парку сприятиме зменшенню тривалості поїздок, підвищенню рівня комфорту і скороченню витрат протягом терміну служби. На Украине ж д билеты купить онлайн теперь не проблема!

Технічні аспекти проблеми передбачається обговорити з провідними виробниками рухомого складу. Обговорення допоможе оцінити можливості існуючих і перспективних поїздів з точки зору відповідності вимогам експлуатації на лініях Docklands в даний час і в майбутньому і знайти оптимальне рішення. Обсяг перевезень мережі Docklands зростає на 8% в рік, і в найближчому майбутньому, згідно з прогнозами, це зростання продовжиться.

Для задоволення потреби в перевезеннях необхідне збільшення чисельності рухомого складу. Розглядаються також перспективи виведення з експлуатації 94 використовуються в даний час поїздів B92, що складаються з трьох вагонів сумарною довжиною 86,4 м. Не виключається можливість заміни нинішнього рухомого складу аналогічним. Більш вірогідним рішенням представляється перехід на використання поїздів постійного формування New Train, довжина яких також буде дорівнює 86,4 м. У цих потягах з шириною кузова 2650 мм сидіння будуть розташовані поздовжньо, як у вагонах метро. Сумарну ширину дверей планується збільшити з нинішніх 20% довжини вагона до приблизно 30%.

Нові поїзди, як і експлуатовані зараз, працюватимуть без машиністів, проте в них має бути передбачено присутність співробітника по обслуговуванню пасажирів. Потяги будуть розвивати швидкість до 80 км / год. У числі важливих вимог до нового рухомого складу - підвищення рівня надійності та мінімізація споживання енергії. Не допускається зменшення обсягу пасажирського салону за рахунок розміщення обладнання для обігріву та кондиціонування повітря. Передбачувана чисельність парку New Train складе 40 - 50 од., Що по місткості еквівалентно 120 - 150 од., Експлуатованим в даний час.

Яндекс.Метрика