Неділя, 21 червня 2015 22:25

У Брауншвайге розпочато експлуатацію трамваїв Tramino

У Брауншвайге розпочато експлуатацію трамваїв Tramino

Перші два вагони трамвая Tramino, побудовані польською компанією Solaris Bus and Coach для Брауншвайга (Німеччина), надійшли в регулярну експлуатацію. Компанія-оператор Braunschweiger Verkehrs замовила 18 таких вагонів, призначених для роботи на лініях прийнятої в місті нестандартної ширини колії 1100 мм. Саме тут ви можете придбати залізничні квитки онлайн за доступною ціною!

Поставляються для Брауншвайга низькою підлогою вагони Tramino складаються з чотирьох зчленованих секцій. Вагон довжиною 35,7 м і шириною 2,3 м вміщає 211 пасажирів, у тому числі 87 сидячих.

Кожна секція спирається на власну візок. Посадка і висадка пасажирів здійснюються через шість двостулкових дверей шириною 1300 мм. У салоні, оснащеному системою кондиціонування повітря, передбачені місця для інвалідних крісел і дитячих колясок.

Вагон Tramino з п'ятьма асинхронними тяговими двигунами потужністю по 90 кВт оснащений накопичувачем енергії на основі суперконденсаторів, що дозволяє акумулювати енергію рекуперації. Встановлена ??на вагоні система стабілізації кузова контролює його поперечні зміщення.

Брауншвайг став другим після Єни містом в Німеччині, де експлуатуються трамваї компанії Solaris. Підписано також угоду про постачання 41 вагона в Лейпциг. Вагони Tramino випускаються і для внутрішнього ринку: 45 таких трамваїв вже працюють в Познані.

Яндекс.Метрика