Середа, 04 вересня 2013 20:01

У Міндоходов придумали, як зібрати більше податків з бізнесу

У Міндоходов придумали, як зібрати більше податків з бізнесу

Міністерство доходів і зборів ініціює віднесення до категорії великих платників податків юридичних осіб із сплатою податкових платежів до державного бюджету понад 15 млн. гривень за 12 послідовних календарних місяців замість 12 млн.

Про це йдеться в оприлюдненому на сайті міністерства законопроекті "Про внесення змін до Податкового кодексу України".

"Великим платником податку є юрособа, у якого загальний обсяг операцій з постачання товарів / послуг від усіх видів діяльності за дванадцять послідовних календарних місяців перевищує 500 млн гривень або загальна сума сплачених до держбюджету податків за платежами ... за цей же період перевищує 15 млн гривень" , - йдеться в документі.

Міндоходов вважає, що дане збільшення викликано необхідністю додаткового обліку у розрахунках податкових платежів, що сплачуються при митному оформленні товарів (робіт, послуг).

Також пропонується, щоб великі платники податків самостійно визначали місця свого обліку в контролюючих органах.

На думку Міндоходов, дані зміни дозволять спростити процедуру відбору платників та зменшити адміністративний тиск на великих платників податків при визначенні місця обліку.

За даними міністерства в 2011 році кількість великих платників податків становило - 1146, у 2012 році - 1382, а в 2013 році - 1 480.

Яндекс.Метрика