Середа, 03 січня 2018 18:19

Больцеві сходи

Больцеві сходи

Серед варіантів домашніх сходів, існує один дуже цікавий вид - це больцеві сходи. В порівнянні з іншими видами сходів, цей є найлегшим і ажурним а за рахунок своєї унікальної конструкції. Він здатен приховати або навпаки підкреслити переваги та недоліки стінки, на якій встановлюється.

Головною перевагою встановлення больцевих сходів є економія вільного простору. Крім того, це дозволяє значно посилити розповсюдження світла в приміщенні. Сьогодні, больцеві сходи дозволяють досягти особливої елегантності, легкості та прозорості в інтер'єрі приміщення. Тому як, наприклад, буває так, що важкі та масивні конструкції сходів просто не будуть вписуватися в інтер'єр приміщення.

Цілком природним питанням, яке при цьому виникає - це безпека сходів. Багато хто вважає, що такий вид сходів не є безпечним, і що він може в один момент обвалитися або впасти. Насправді, якщо він буде вірно спроектований, результат буде відповідним - висока вантажопідйомність і велика надійність. Якщо розглядати в цифрах, то ці сходи можуть витримати до 1800 кг навантаження, без всяких наслідків.

Матеріали для виготовлення больцевих сходів

Для початку слід зазначити, що сама коснтрукція сходів складається з двох частин - видимої і невидимої. Так, до видимої частини відносяться самі сходинки. Їх виготовляють з різних матеріалів - масивного дерева, міцного скла, каменю - штучного або натурального, і інших матеріалів. Тому, в цьому плані, необхідно виходити з того, який, в загальному, інтер'єр дотримується. Наприклад, якщо у вашій квартирі переважає дерево або елементи з дерева, то і сходинки краще зробити у вигляді дерева. А ось якщо, наприклад, переважає стиль хай тек, то краще для такого будуть виглядати скляні або металеві сходи. Другим компонентом сходів є внутрішні сердечники, за допомогою яких щаблі монтуються в стіну. Ці стрижні повинні бути дуже міцними, тому що на них і припадає максимальне навантаження.

 

Яндекс.Метрика