Субота, 30 вересня 2017 21:48

Чоловічі сумки вони ж "мужские сумки"

Чоловічі сумки вони ж "мужские сумки"

Розглянемо, які бувають чоловічі сумки (рос. "мужские сумки"). У першу чергу варто говорити про портфелі, тотбеги, месенджери, сумки-планшети і сумки-чохли. 

Портфель - класичний і зручний тип чоловічої сумки, виконаний з якісних матеріалів. Чоловічі портфелі є обов'язковим атрибутом іміджу ділового чоловіка, надаючи солідності і значущості. На сьогоднішній момент існує величезна кількість фасонів чоловічих портфелів, що дозволить вибрати виріб на свій смак і призначення.

Чоловічий «tote bag» - це досить об'ємна сумка, яка раніше мала форму «господарського» мішка з щільної тканини і призначалася для покупок. В даний час, tote bag зазнав значних змін і почав користуватися популярністю у чоловіків. Завдяки зовнішньому вигляду, сумка ідеально підходить для ділових зустрічей, роботи і повсякденного використання. Це робить сумку практичною.

«Месенджер» - це так звана поштарська сумка, головною перевагою якої є широкий зручний ремінь. Крім того месенджер досить містка, об'ємна і зручна сумка. Сумка типу месенджер не має певного стилю і форми, що дозволяє будь-якому чоловіку підібрати для себе підходящий варіант. Шиються такі сумки з щільного текстилю або натуральної шкіри.

Сумка-планшет - вона чимось схожа на месенджер, але характеризуєхться меншими розмірами. Планшет носиться на плечі і в залежності від матеріалу може підходити діловому або вільного стилю. Ця сумка досить практична і дозволяє вмістити необхідний мінімум речей.

Сумка-чохол - це мініатюрна чоловіча сумка з ременем через плече, куди запросто можна вмістити гаманець, документи, мобільник і ключі. Сумка-чохол дуже зручна і стильна річ, яка підійде абсолютно будь-якому чоловіку.

Барсетка - цей аксесуар став популярним в 90-і роки. Барсетка є чоловічим варіантом клатча і переноситься в руках. Деякий варіанти оснащені ручкою для зручності носіння, але більш сучасні барсетки носяться в руці, притискаючи з одного боку до тіла. Як правило, такі сумки носять бізнесмени.

Спортивна сумка - відмінно підходить чоловікам, які ведуть активний спосіб життя, часто подорожують або носять з собою велику кількість речей. Такі сумки виконуються з натуральних або штучних тканин. Спортивні сумки досить міцні і практичні, вони гармоніюють зі стилем casual.

Яндекс.Метрика