Середа, 13 вересня 2017 00:02

Чому важливо вчити англійську мову?

Чому важливо вчити англійську мову?

Сьогодні питання, навіщо вивчати англійську мову, звучить трохи дивно. Просто відповідь на нього рівнозначна відповіді на питання, навіщо вивчати математику чи фізику. Це також актуально, як і правильно говорити, читати і писати українською.

Будучи міжнародним засобом спілкування і державною мовою багатьох країн, англійська міцно увійшла в наше життя. Її знання дозволяє читати в оригіналі твори зарубіжних письменників, дивитися нові фільми без перекладу, користуватися іноземними сайтами і, звичайно, безперешкодно спілкуватися з населенням фактично будь-якої країни світу.

Навіщо потрібно вивчати англійську мову мандрівникам і бізнесменам?

Любите подорожувати? Тоді курси англійської мови (рос. курсы английского языка) дозволять Вам не відчувати мовних бар'єрів при спілкуванні з іноземними туристами і не потрапити в халепу за кордоном. Адже і в Америці, і в Африці, і в Азії, і в Австралії говорять по-англійськи.

Активно розвивається бізнес і прагнете до міжнародного визнання? Тоді наша ділова англійська - варіант для Вас. Отримавши можливість вивчати англійську online, бізнесмени не витрачають часу на відвідування традиційних курсів. Крім того, ніхто з партнерів і колег ніколи не дізнаються, де і коли Ви так добре вивчили мову - в Englishtown або ще в школі.

Чому ми привели для прикладу мандрівників і бізнесменів? Тому що це дві активно роз'їжджаючих по світу категорії людей - одні їздять собі на втіху, інші з метою розвитку і розширення свого бізнесу. Спілкуватися і тим і іншим доводиться однаково багато. Причому, в різних куточках світу по-англійськи говорять зі своїм акцентом і на своєму діалекті. 

Навіщо потрібно вивчати англійську мову дітям?

Діти молодшого та шкільного віку - особлива категорія учнів. Малюків мови прагнуть навчити батьки, так що про внутрішньої мотивації - власної потреби говорити і розуміти по-англійськи, тут говорити не доводиться. Але наші викладачі пробуджують непідробний інтерес до мови і вже через деякий час діти вже самостійно намагаються вивчати нові для них теми і поповнювати свій словниковий запас.

Уроки англійської для дітей покликані не тільки закласти міцний фундамент знань, які безсумнівно знадобляться у дорослому житті, а й мають ще й «побічний ефект» - усунення комунікаційних бар'єрів, розширення кругозору, розвиток дрібної і великої моторики при виготовленні виробів та участі в заходах, пов'язаних з вивченням мови. Ну, а про цінності такої підготовки до школи і говорити не доводиться.

Яндекс.Метрика