Субота, 12 серпня 2017 14:08

Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка м'яких меблів

Красиві нові м'які меблі завжди радують око. Привабливі крісла, диван створюють загальну естетику інтер'єру. Але рано чи пізно м'які меблі зношуються і стають непридатними. Цьому, в першу чергу, сприяють різного роду забруднення.

Не поспішайте бігти в магазин. Повернути колишній привабливий вигляд меблів допоможе хімчистка стільців, диванів та інших меблів, яку можна замовити на сайті http://ktservice.kiev.ua/info/stulya.html. Відзначимо, що якісна хімчистка на дому самостійно мало можлива. Це складний і трудомісткий процес.

Самостійна хімчистка в будинку може привести до незворотного результату. Так як різні типи оббивок припускають ретельно підібраний засіб для чищення, який впорається із забрудненнями, збереже презентабельний зовнішній вигляд меблів.

Професійна хімчистка диванів - це робота з декількох етапів. Насамперед за допомогою спеціальних реагентів проводиться загальна обробка оббивної тканини. Ця процедура дозволить нам видалити забруднення.

Ділянкам з найбільшими забрудненнями приділяється особлива увага. Наступний етап чищення передбачає використання спеціального обладнання, завдяки якому бруд видаляється вакуумним способом.

Ціна на хімчистку диванів може відрізнятися в залежності від типу оббивки. Суха чистка застосовується для таких видів тканини як бавовна, шерсть, льон. Водорозчинними речовинами обробляються синтетичні тканини.

Якісна хімчистка диванів - запорука красивого зовнішнього вигляду ваших меблів. Ми гарантуємо чистоту вашого дивана. Після хімчистки ваша меблі стануть як нові й прослужать ще довгі роки.

Забудьте про бруд, пил і плями на м'яких меблях! Тепер це робота сайту eurouborka.com.ua!

Яндекс.Метрика