Вівторок, 22 травня 2018 20:44

Хімчистка м'яких меблів від професіоналів

Хімчистка м'яких меблів від професіоналів

Хімчистка м'яких меблів сьогодні найбільш затребувана послуга на ринку, вона складається з таких видів хімчистки як хімчистка диванів і диванних подушок, хімчистка крісел, хімчистка ліжка і матраца, хімчистка стільців і пуфів, хімчистки кухонних куточків, а також хімчистці шкіряних меблів.

Всі види хімчистки вимагають спеціалізованої професійної хімії, а також професійного обладнання, тому зробити професійну хімчистку м'яких меблів самостійно вдома практично не можливо. Якщо Вас цікавить химчистка матраса в Киеве, то рекомендуємо відвідати сайт beaver-group.com.ua.

Хімчистка диванів. Диван - це те місце, яке найчастіше приймає гостей в нашому домі, і використовується для масових застіль, тому найбільше брудниться. Хімчистка дивана дозволить видалити плями різного походження. Не рідко диван використовується і як спальне місце, а третину життя ми проводимо уві сні, тому важливо щоб диван не був просякнутий пилом, а був по можливості чистим і свіжим. 

Хімчистка кухонного куточка. Кухня - місце прийняття і приготування їжі, тому кухонні куточки схильні до більш частого забруднення, ніж інші меблі в квартирі. 

Хімчистка крісел, стільців і пуфів. Улюблене крісло навпроти телевізора - ідеальне місце для відпочинку після важкого трудового дня. Однак з роками оббивка крісла, як і у випадку з будь-якими іншою м'якими меблями, вбирає в себе частки бруду, пилу і жиру саме в такій ситуації вам знадобитися доступна і оперативна хімчистка крісел від різного роду забруднень і хімчистка стільців і пуфів допоможе повернути їм колишні фарби. 

Хімчистка ліжок і матраців. Ліжко - те місце, де ми проводимо близько третини свого життя. Очевидно, що з роками в ворсі і оббивці матраца накопичується велика кількість бруду, пилу і навіть шкідливих мікробів. У такій ситуації вам на допомогу прийде потужне сучасне обладнання, яке забезпечує чистоту і яскравість оббивки в лічені години, а також абсолютно безпечні хімічні речовини, які можна застосовувати навіть в дитячій спальні.

Яндекс.Метрика