Вівторок, 08 листопада 2016 11:05

Вибір дитячого ліжечка: конструкційні матеріали

Вибір дитячого ліжечка: конструкційні матеріали

Для малюків варто підбирати продукцію, яка пройшла ретельний контроль на відповідність безпеки. Клеї, фарбувальні і лакові склади проходять строгий відбір, не містять шкідливих домішок і добавок.

Продавці якісного продукту готові надати покупцям санітарно-епідеміологічні висновки і сертифікати відповідності. При виборі ліжечка звертаємо увагу не тільки на ціну, але і на матеріал.

Масив дерева. Такі моделі обійдуться батькам дорожче, але в той же час мами і тата зможуть підібрати меблі з екологічно чистого матеріалу. Деревина проходить спеціальну обробку, що підвищує її стійкість до зовнішніх механічних впливів, вологості, температурних коливань. Для дитячих ліжечок часто використовується деревина наступних дерев: бук, береза, клен, вільха, дуб. Підібрати комплекти в дитячі ліжечка допоможе сайт babyshopper.com.ua.

Шпон. Даний матеріал відрізняється високою міцністю, тому що являє собою спресовані зрізи натурального дерева. Особливою екологічністю і міцністю відрізняється столярний щит, який представляє собою шпоновану ділянку цільної деревини.

МДФ. Матеріал не боїться зовнішніх впливів і пошкоджень, стійкий до температурних перепадів і вологості. Для фіксації спресованої деревної фракції використовуються натуральні склади: лігнін і парафін.

ДСП. Недорогим матеріалом вважається ДСП, який часто використовується для створення меблів. ДСП відрізняється крихкістю: неодноразові розбори та збирання меблів призводять до пошкодження технологічних отворів і поверхні матеріалу.

Яндекс.Метрика