Середа, 11 квітня 2018 18:09

Як відкрити приватне підприємство

Як відкрити приватне підприємство

Найпоширенішою в нашій країні організаційно-правовою формою діяльності є приватне підприємство (ПП), так як його реєстрація - це досить проста процедура, яка не вимагає якихось особливих фінансових затрат.

Процес реєстрації ще спрощує той факт, що у такого підприємства немає статутного капіталу. Все відбувається досить швидко, якщо підійти до питання грамотно і довірити його рішення професіоналам, яких можна знайти, наприклад, тут - https://yustra.com.ua/uk/registracia/registrajia-pp/. Про те, як зареєструвати ПП, найкраще розкажуть співробітники юридичної компанії, що володіють усіма необхідними знаннями та солідним досвідом в даній сфері діяльності.

Як відкрити пп, переваги та особливості

Переваг відкриття ПП безліч. Варто коротко розглянути основні з них. Так як відносини співзасновників на законодавчому рівні практично не регулюються, є можливість створювати свою певну модель діяльності такого підприємства. Кожен засновник ПП несе відповідальність строго в рамках внесених в нього коштів. Терміни формування і розмір статутного капіталу українським законодавством не нормуються, в ролі засновників можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи.

Співзасновники ПП мають можливість вибирати будь-яку систему оподаткування (ПДВ, ЄП, загальну систему). А ще законом не обмежується кількість персоналу ПП і види його діяльності. Ще один момент, теж важливий - це цілком доступна вартість процедури реєстрації приватного підприємства. Вирішити всі питання, що стосуються того, як відкрити пп київ швидко і якісно, допоможуть провідні фахівці бухгалтерської компанії. Вони ж забезпечать повний юридичний супровід нового бізнесу.

Варто згадати також і про особливості ПП: по-перше, саме приватне підприємство - це перехідна форма між ФОП та ТОВ, робота якого регламентується чинним законодавством, причому будь-яких строгих обмежувальних законодавчих механізмів на даний момент не існує. Регулювати діяльність ПП може його власник, наділений широкими повноваженнями в даному питанні (такий стан справ офіційно закріплено Статутом ПП).

У ролі засновників може бути кілька осіб або одна персона, хоча юристи настійно рекомендують мати лише одного засновника і здійснювати свою діяльність без компаньйонів. Кожен, хто задається питанням, як оформити чп в Україні, повинен прислухатися до порад фахівців, щоб уникнути можливих колізій в майбутньому.

Підприємцем в Україні може бути громадянин України або іншої держави, або особа без громадянства, яка досягла повноліття. Можна стати підприємцем і в 16 років, якщо ваш письмовий дозвіл дадуть батьки.

Як оформити ПП, куди слід звертатися

Як вже було сказано, реєстрація приватного підприємства - процедура досить проста і особливих фінансових затрат вона не вимагає. Однак в більшості випадків всім, хто цікавиться, як зареєструвати спд, найкраще скористатися допомогою кваліфікованих фахівців - українське законодавство змінюється досить часто, стежити за ним самостійно під силу далеко не всім, деякі важливі поправки виявляються поза полем уваги звичайних людей. Ну а професійні юристи відстежують кожне таке зміна, тому вони допоможуть здійснити процедуру реєстрації ПП без зайвих зволікань і неприємних сюрпризів.

Основні причини, що вимагають участі професіоналів при реєстрації приватного підприємства: вони допоможуть підібрати унікальну назву, зарезервувавши його в ЄДР - не всі підприємці в змозі зробити це самостійно, багато хто просто забувають про таку вимогу, як унікальність назви ПП; допоможуть зібрати і підготувати пакет установчих документів (можна зробити це самостійно, але потрібно пам'ятати, що навіть одна випадкова помилка в них цілком може стати причиною відмови в реєстрації).

Отримати на руки установчі документи можна лише після їх реєстрації в численних держорганах і фондах, познайомившись при цьому з усіма принадами вітчизняної бюрократичної машини - професіонали допоможуть отримати документи точно в строк, без затримок і зволікань. Наступний важливий момент, що вимагає кваліфікованої допомоги - юридична адреса, вимоги до якого постійно змінюються. Професійні юристи допоможуть значно заощадити час - вони самостійно обійдуть всі потрібні кабінети, позбавивши починаючого підприємця від довгих черг за потрібними підписами і печатками. Якщо займатися всім цим самостійно, то можна не вкластися навіть на місяць.

Отже, кваліфіковані помічники допоможуть заощадити час і сили, які можна буде витратити на щось більш приємне.

databet
Яндекс.Метрика