П'ятниця, 25 травня 2018 21:46

Як вибрати дитячі футбольні сороканіжки?

Як вибрати дитячі футбольні сороканіжки?

Батьки в пошуку кращих для дитини дитячих футбольних сороканіжок, можуть просидіти годинами біля монітора або ж обійти десятки магазинів або провести півдня на ринку. Набагато простіше прислухатися до порад щодо вибору оптимальної пари у досвідченого продавця.

Я дозволю собі дати Вам декілька порад. які, можливо, вам знадобляться і будуть корисні! Сороканіжки - це футбольне взуття з невеликими гумовими шипами, в якому грають в основному на землі або штучному газоні, другий тип футбольного взуття використовується на паркеті, асфальті, гумі - це футзалки - взуття з плоскою підошвою, в бутсах же грають на трав'яних газонах. Усі розміри і сучасні моделі сороканіжок можна знайти на сайті - http://www.goll.com.ua/73-detskie-sorokonozhki-razmery-27-39.

Матеріал сороканіжок

Найчастіше дитяче взуття для футболу виготовляється з синтетичної шкіри - це найпоширеніший матеріал футбольного взуття в світі на даний момент, так само взуття виробляється з поліуретану, шкіри (зазвичай телячої), шкіри кенгуру. Звичайно шкіра довговічніша, ніж всі інші матеріали, але треба розуміти що взуття доведеться скоро купувати на розмір більше через швидке зростання дитини. Так що довговічність не зовсім актуальна характеристика для дитини. Єдине, що в даному випадку грає за шкіру, так це те, що в шкірі краще відчуття м'яча. Також потрібно відзначити, що моделі зі шкіри кенгуру, наприклад, зазвичай для дітей не виробляються - а роблять їх в основному для профі гравців.

Розмір

Як говорилося раніше, у дитини розмір ноги змінюється дуже швидко, це не означає, що потрібно купувати на три розміри більше, досить буде невеликого запасу. Так, якщо візьмете зовсім на виріст - це може істотно позначитися на якості контролю м'яча і на техніці гравця, а значить і в якійсь мірі вплине на його результати.

Липучка чи шнурки?

Дуже люблять батьки і діти більш молодшого віку застібку на липучці, якщо хтось ще не дуже впевнено зав'язує шнурки - липучка істотно полегшить цю процедуру. Як і старшим дітям, звичайно, є сенс вибирати вже зі шнурівкою. 

Яндекс.Метрика