Понеділок, 21 березня 2016 20:35

Як зробити антицелюлітний масаж у домашніх умовах

Як зробити антицелюлітний масаж у домашніх умовах

Сьогодні ми розповімо вам про чотири найпопулярніші домашні способи антицелюлітного масажу (рос. "антицеллюлитный массаж "). 

Антицелюлітний домашній масаж за допомогою пляшки

Пластикова пляшка - хороша домашня підмога для тих, хто має намір позбутися целюліту. Плюси цього виду - дешевизна, зручність, можливість швидко обробити великі площі шкірного покриву. Саме з пляшкою найкращим чином виходить виконати знаменитий медовий масаж.

Домашній антицелюлітний масаж за допомогою ложки

Звичайна столова ложка теж цілком здатна стати вашим надійним помічником в боротьбі з целюлітом. Її величезний плюс - можливість обробляти такі зони, які іншими методиками домашнього антицелюлітного масажу недоступні, через малий розмір і можливості проникнення в глибокі шари шкіри.

Антицелюлітний масаж за допомогою банки

Фармацевтична промисловість випускає сьогодні цілий спектр банок, але в домашніх умовах для антицелюлітного масажу найкраще взяти звичайну з м'якого пластику, вона не вимагає спеціальних навичок у використанні і добре прилипає до шкіри. Це дуже приємна і в той же час дієва процедура, про що свідчать численні відгуки.

Антицелюлітний домашній масаж за допомогою рукавиці або мочалки

Пластикові та текстильні рукавиці, щітки і мочалки з різними голками, валиками, ребрами та іншими об'ємними елементами теж активно використовуються жінками для домашнього антицелюлітного масажу. Їх вибір надзвичайно різноманітний, використовуйте будь-які, але дуже важливо працювати ними тільки по масажних лініях

Яндекс.Метрика