Понеділок, 22 червня 2015 15:14

Посадка ранньої капусти

Посадка ранньої капусти

Посадка ранньої капусти - відповідальний момент. Можна садити тоді, коли до цього готова грунт. Садимо в досить вигрітий, розсипчастий, але ще не пересохлий грунт.

Орієнтуватися можна і за народними прикметами про погоду на врожай. Одна з них, зокрема, свідчить, що садити капусту треба якщо на березах листочки досягають розміру з копійку. Береза розпустилася - значить, грунт достатньо прогрітий для посадки холодостійкої капусти. І здійснюємо посадку ранньої капусти, і сіємо пізню під плівкове укриття на розсаду. Придбати якісне насіння капусти Ви можете на сайті СФГ "Дельта" sfgdelta.com.

Особливих процедур з підготовки не проводимо. Вносимо добриво, добре перепрілий розсипчастий перегній, капуста чуйна на підгодівлю і любить родючі грунти.

Другий дуже важливий момент - захист саджанців капусти від капустянки і личинок хруща. Наносять чимало шкоди. Деякі городники захищають посадки від шкідників вимоканням кореневої системи розсади в розчин отрути, зазвичай на основі імідаклоприду, вони під різними назвами, але суть одна-склад один, діюча речовина одне.

Для отримання ранньої продукції цей спосіб не зовсім хороший, отрута системний, проникає у всі частини рослини і «живе» там тривалий час.

Злегка присипаємо саджанець землею, потім добре рясно поливаємо. Після того, як вода вбралася, підсипаємо свіжим грунтом і злегка ущільнюємо руками лунку біля рослини.

Відстань між саджанцями 30-40 см.

Наступний момент - укриття. По-перше, весна оманлива, поворотні заморозки можуть перевищити холодостійкість культури культури.
По друге - захист від шкідників. Це навіть на перше місце треба винести.

Обприскувати ранню капусту хімікатами не дуже хочеться, втрачається весь сенс власного клаптика землі, самі собі не вороги. Як варіант - спанбонд. Він легкій, можна просто покласти на рослини, для них це буде «не важко». По краях придавлюємо цеглинами.

Можна натягнути спанбонд на примітивні дуги, кому як подобається. І теж зафіксувати цеглинами, наприклад, краї матеріалу.

От і все, посадка ранньої капусти проведена успішно. Якщо у вас розсада в торф'яних стаканчиках - заглиблюють стаканчик нижче рівня грунту.

Якщо все зробити правильно - хороший урожай вам забезпечений!

Яндекс.Метрика