Вівторок, 05 листопада 2013 09:05

Чоловіча збірна України з гандболу очолює свою відбірну групу

Чоловіча збірна України з гандболу очолює свою відбірну групу Фото: handball.net.ua

На минулих вихідних відбулися матчі другого туру відбірного турніру до Чемпіонату світу з гандболу 2015-го року. Нагадаємо, що збірна України потрапила у групу разом з командами Люксембурга, Швейцарії та Словенії.
У першому турі наші хлопці здолали на виїзді збірну Люксембурга з рахунком 38:34. Тому матч другого туру в Запоріжжі проти Словенії міг як підняти нашу збірну до рангу фаворита, так і знизити її шанси на вихід до наступного раунду.

Попри всі негаразди, які нині переживає наша національна команда (відсутність фінансування і, як наслідок, проблеми з медичною страховкою гандболістів, екіпіровкою, медичними препаратами, спарингами, залами для тренувань та ін.), цього разу у розпорядженні головного тренера збірної Андрія Портного опинилися всі найсильніші на сьогодні українські гандболісти, якщо не рахувати тих, які раніше прийняли громадянство Росії. А якщо врахувати ще й той факт, що відтепер базовою командою національної команди є запорізький «Мотор», який цього рокеу вперше пробився до групового раунду Ліги чемпіонів і доволі успішно протистоїть найкращим клубам Старого Світу, то надії на хороший підсумковий результат були. І їх наші хлопці підтвердили, вигравши спочатку перший тайм з рахунком 16:15, а потім у увесь матч – 32:28.

Варто відзначити, що прортягом другого тайму Україна не довзволила ні разу наблизитися гостям ближче, ніж на два м’ячі.
Отже, після перший двох турів українці одноосібно очолили свою відбірну групу, випереджаючи на два очки і збірну Словенії, і збірну Швейцарії. Наступний матч синьо-жовті проведуть 2 січня проти команди Швейцарії.

Неофіційний сайт гандбольного клубу "Динамо-Полтава"