П'ятниця, 27 лютого 2015 07:57

Йога: час спробувати!

Йога: час спробувати!

Стільки всього було написано і сказано про користь йоги, що не спробувати просто не можна. Йога дозволяє розвивати свою особистість відразу в декількох напрямках: фізичному, духовному й емоційному.

Слухайте себе

Займаючись йогою, Ви вчитеся слухати і розуміти своє тіло. І це стосується не тільки фізичного навантаження! Плавно занурюючись в асани, прислухаючись до того, які зміни вони викликають в Вашому тілі, Ви вчитеся розуміти і свої внутрішні бажання. І, через деякий час, Вам буде зовсім нескладно, наприклад, побачивши шоколадне тістечко, зрозуміти, що Ваш організм зовсім не хоче його з'їсти!

Контролюйте емоції

Перебуваючи в складних асанах, заснованих на балансі, Ви вчитеся контролювати своє тіло. А разом з тим, Ви вчитеся контролювати і свої емоції. А значить, Вам буде набагато простіше в п'ятий раз поспіль спокійно пояснити дитині правила множення, а в метро Ви зможете без тіні негативних емоцій пробачити людину, що наступила Вам на ногу. Адже Ваші нерви Вам ще знадобляться!

Дихайте

Ми вже не раз говорили про те, яке важливе значення має дихання для комфортного і спокійного душевного стану. Практика йогівської дихання Пранаяма навчить Вас дихати правильно і, на додачу, Ви навчитеся за допомогою дихання швидко врівноважувати свій внутрішній стан.

Маленькі хитрощі

Позаймавшись йогою, Ви дізнаєтесь мільйон маленьких хитрощів для повсякденного життя. Це і охолоджуюче дихання, що рятує спекотного літа, і комплекс зігріваючих вправ, і навіть асани, що ідеально підходять для перетравлювання їжі, якщо Ви трохи переїли, що полегшують біль у спині і розлад шлунка тощо.

Розширюйте коло спілкування

Групова практика йоги збирає в одному місці величезну кількість цікавих людей. Адже нудна людина ніколи б не звернула уваги на таке цікаве і незвичайне заняття, справді. До того ж, на таких заняттях люди, як правило, налаштовані дуже позитивно і відкриті для спілкування. Можливо, саме тут Ви знайдете цікавих друзів.

Яндекс.Метрика