Вівторок, 01 квітня 2014 13:06

Мартіна Хінгіс повертається у великий теніс і перемагає

Мартіна Хінгіс повертається у великий теніс і перемагає

Знаменита швейцарська тенісистка Мартіна Хінгіс продовжує свої виступи на високому рівні. Наразі мова йде, правда, лише про виступи в парному розряді. Але, як відомо, апетит приходить під час їжі.

Мартіна Хінгіс в парі з німкенею Сабін Лісицькі зуміла здолати російський дует у складі Катерини Макарової і Олени Весніної у фіналі Sony Open Tennis в Майамі: 4:6, 6:4, 10:5. Нагадаємо, що Хінгіс відновила кар'єру в минулому році, а тепер здобула перемогу у вирішальному матчі за титул, чого з легендою не траплялося цілих сім років. Це вже 38-й парний титул WTA в кар'єрі Хінгіс, за який дует заробив 1000 очок в рейтинг і 257 860 доларів призових.

Але навряд саме призові були мотивацією для Мартіни. Екс-перша ракетка світу в одиночному розряді довела, що з роками майстерність нікуди не дівається і вона вже зараз може скласти конкуренцію своїм більш молодим колегам. Чи спробує себе Хінігс в одиносному розряді поки невідомо. Раніше Мартіна категорично відкидала таку можливість. Хоча фанати швейцарки уже сплять і бачать її в матча формату сам-на-сам.

Яндекс.Метрика