Субота, 01 листопада 2014 19:33

Що таке орбітрек?

Що таке орбітрек?

Орбітрек - тренажер, який поєднує в собі цілий комплекс навантажень. За рахунок унікальної траєкторії руху ніг спортсмена під час занять, його також ще називають еліптичним тренажером.

Рух по такій траєкторії сприяє мінімальному навантаженню на суглоби. Саме це робить орбітрек придатним для людей будь-якого віку і фізичних кондицій. Цей тренажер вважається найефективнішим для реабілітації після різних травм м'язів і опорно-рухового апарату. Доречі, купити орбітрек для дому можна на сайті unifitness.com.ua.


Коли придумали перший орбітрек?

Перші еліптичні тренажери були придумані в кінці минулого століття. Тоді ж зародився і орбітрек. Перші моделі були не настільки функціональні і комфортабельні як сучасні, але все одно заслужили велику популярність. Офіційним засновником перших орбітреків є компанія Precor. Агрегати того часу мали нерухомі поручні і заднє розташування маховика. Рама дозволяла змінювати кути нахилу, сприяючи опрацюванню різних груп м'язів. Далі були придумані рухливі важелі. Це стало дуже важливим етапом у розвитку цього інноваційного тренажера, так як дозволяло задіяти і верхню частину тіла. Популярність орбітреків зросла ще більше. Тепер попит на ці тренажери зростав у геометричній прогресії.

Що таке орбітрек?


Маховик. Махове колесо орбітреки є дуже важливою його деталлю. Воно служить для накопичення кінетичної енергії, забезпечуючи безперервний рух педалей під час занять.

Вага маховика. Головною характеристикою махового колеса є його вагу. Чим більше важить маховик, тим краща плавність рухів спортсмена. Це відповідно впливає на ефективність тренувань. На дешевих орбитреках з легким маховиком відчувається невелике уповільнення у верхній точці руху. Це змушує людину докладати додаткові зусилля, що шкодить суглобам. Також це робить заняття на орбітреку менш комфортними.

Яндекс.Метрика