Неділя, 15 лютого 2015 10:56

Цікаві прогулянки з дітьми. Розваги на всі пори року. Частина 2

Цікаві прогулянки з дітьми. Розваги на всі пори року. Частина 2

Існує безліч способів провести весело дозвілля, пробуючи кожен день щось нове протягом усього року.

Спробуйте творчий стиль письма. Організуйте прогулянку по вулиці, виберіть рослину або тварину, яку ви бачите, уявіть, що ви є ним же і напишіть кому-небудь лист. Обміняйтеся з дитиною листами!

Рушайте на екскурсію, прихопивши з собою листки паперу (товстий папір з натуральних волокон підійде найкраще). У процесі прогулянки збирайте різні елементи природи, які вам цікаві: ягоди, листя, гілочки, чорнильні горішки, ґрунт, бруд, кору і т.д. Знайдіть тихе містечко у стежки і створіть витвір мистецтва, використовуючи зібрані матеріали. Потріть ними по паперу, щоб бачити, чи залишають вони слід. Експериментуйте! Малюйте цими природними фарбами.

Організуйте сімейну прогулянку і попрактикуйтесь у творінні рим до предметів, які ви бачите. Ваша сім'я може скласти вірш про прогулянку, яку ви здійснили? Якщо у вас це дійсно добре виходить, міняйте напрям руху і спробуйте себе в інших віршованих стилях (наприклад, прості рими, лимерики, гумористичні, фактичні). Ілюструйте свої вірші!

Візьміть крейду і папір на вулицю і зробіть копіювальні малюнки листка або кори. Потім помістіть шматочок природи в будинку, розмістивши всередині елементи цього мистецтва.

Запропонуйте дитині посидіти на свіжому повітрі з щоденником і закрити очі. Нехай вона прислухається, вдихне і відчує світ навколо себе. А потім опише це місце, ґрунтуючись на отриманих відчуттях / емоціях. Напевно вона помітить так речі, які пропустила би, якби просто побіжно поспостерігала!

Переверніть камені, що знаходяться в струмку, і пошукайте живих істот, які ховаються під ними. Ви можете розпізнати когось?

Яндекс.Метрика