Четвер, 19 листопада 2015 18:47

Види скидок на товари

Види скидок на товари

Яке це приємне слово - знижка. Вона відчутно позначається на товщині наших гаманців, і якщо в магазині або салоні нам надають знижку, ми, звичайно, завжди раді. Розглянемо, яким буває цей популярний інструмент маркетингу.

Знижка за регулярність покупок

Простіше кажучи - знижка постійному покупцю. Напевно, це найпоширеніший варіант, і його суть гранично ясна: чим більше покупок ви робите в магазині, чим частіше ви звертаєтеся в одну і ту ж перукарню, тим більша ймовірність того, що вам дадуть карту на знижки в магазинах одягу, кафе або ресторанах , продуктових магазинах, перукарнях і так далі. На що завгодно! Хоч на відвідування дельфінарію, оскільки це дуже вигідний ефективний інструмент маркетингу.

Знижка загальна

Дається, як правило, організаціям за покупку великої партії товару. Це дуже істотна знижка, оскільки кожному продавцеві дуже вигідно мати постійного оптового покупця, і вже тим більше вигідно утримати його. Такі великі послаблення цін зазвичай обговорюються на рівні офіційних переговорів. На розмір знижки впливає багато факторів: ринкова ситуація, тривалість партнерських відносин, рівень тиску конкурентів і так далі.

Знижка залікова

Вона збільшується кожного разу, як ви робите покупку в якомусь магазині (на певну суму) або користуєтеся послугами в тому чи іншому закладі. Приміром, даються такі знижки в ресторанах, кожен раз, як ви замовляєте банкетний зал. І якщо ви замовили його в перший раз за повну вартість, то наступного разу оплатіть вже 90 відсотків і т.д. Такі знижки теж досить добре використовуються.

Тобто це заохочення довготривалих партнерських відносин між покупцем і продавцем.

Знижка асортиментна

Це маркетинговий інструмент регулювання закупівель різних асортиментних позицій, реалізація яких вкрай важлива для фірми-продавця. Тобто це стимулювання продажів якогось конкретного товару, який потрібно збути. Такі знижки даються і на послуги, наприклад, знижки в салонах краси. Якщо вас цікавлять актуальні знижки і купони в Києві (рос. Скидки и купоны в Киеве), то рекомендуємо відвідати сайт yoo.com.ua.

Святкові знижки

Їх влаштовують практично всі торговельні організації, починаючи від найбільших мережевих гіпермаркетів, закінчуючи магазинчиком у вашому дворі. Це стало вже традицією, хоча саме в ці дні торгівля особливо активізується, тому упустити шанс не привернути покупця продавець просто не може.

Є безліч інших варіантів знижок, але суть це не змінює, коли продавець хоче щось продати, він вдається до даного інструменту, який завжди відмінно працює.

Яндекс.Метрика