Субота, 31 жовтня 2015 17:39

Як оформити заповіт?

Як оформити заповіт?

Елементарна безграмотність і незнання, як оформити заповіт на квартиру, іноді може призвести до несподіваних наслідків.

Трапляється, наприклад, що власник житлового приміщення не хоче знайомити зі змістом делікатного документа нотаріуса. Закон йде йому назустріч і надає в такому випадку інший, альтернативний варіант - зробити закритий заповіт, повний зміст якого залишиться невідомим.

Документ складається заявником без допомоги сторонніх осіб, запечатується в конверт і на його лицьовій стороні розписуються 2 свідка. Після завершення процедури нотаріус вкладає його в спеціальний пакет, вказуючи паспортні дані всіх учасників. Фіксується місце вчинення дії, дата, і конверт приймається на зберігання. Він буде розкритий тільки на вимогу присутніх спадкоємців після документального підтвердження смерті спадкодавця.

Викликає закономірне побоювання факт, що, складений без юридичної допомоги, документ зможе згодом виявитися недійсним через присутність помилок, неточностей, спотворення фактів або просто відсутності дати написання. З цієї причини виконання волевиявлення покійного може опинитися під загрозою. Тому пропонуємо Вам отримати з цього приводу консультацію у фахового нотаріуса - http://legalbroker.com.ua/notarius/.

У разі проходження звичайної, відкритої процедури, 2 примірника документа завіряються, після чого перший залишається у нотаріуса, а другий забирає власник квартири. Якщо заповідач не може відвідати нотаріальне установи особисто і робить виклик, розмір гос.пошліни збільшується.

Яндекс.Метрика