Середа, 09 грудня 2015 16:18

Як відображається безфосфатна побутова хімія на здоров'я людини?

Як відображається безфосфатна побутова хімія на здоров'я людини?

Перш, ніж почати розмову про взаємодію нашого організму з даним видом хімії, усвідомимо для себе два моменти: перший - від спеціальних засобів для миття та прання людство вже не відмовиться; другий - вибирати потрібно те, що завдає меншої шкоди людині і навколишньому середовищу. Придбати без фосфатний пральний порошок Ви можете тут .

Взаємодія людини з безфосфатні засобами

Сьогодні правильна прання - це вибір правильного порошку. Екологічний, чистий склад безфосфатних коштів не тільки допоможе підтримати здоровий баланс у природі, але й ви будете менше страждати. Адже дана категорія:

До всього є варіанти як з ароматизаторами, так і без, що безсумнівно порадує хронічних алергіків;

  • не дратує слизову дихальних органів;
  • при зіткненні зі шкірою не призводить до неприємних наслідків.

Єдине правило - завжди читайте інструкцію і суворо дотримуйтесь рекомендацій виробника. Адже тут спостерігається дивовижний парадокс: якщо ви додасте більше норми безфосфатного порошку, то якість прання білизни знизиться. Пов'язано це з тим, що дія відбувається на молекулярному рівні і кількість води тут відіграє важливу роль.

Звичайний пральний порошок

Під «звичайним» ми розуміємо пральний порошок, який містить фосфати. На жаль, в Україні він ще надто поширений, попри тривогу й попередження від обласних водоканалів, екологів та інших організацій. Фосфати, потрапляючи в навколишнє середовище, викликають бурхливий ріст синьо-зелених водоростей, що веде до швидкого «старіння» водойм, виділенню аміаку, сірководню та вимиранню всього живого.

Природно, такий стан речей надзвичайно шкодить людині. Додайте до цього, що, стикаючись з агресивною побутовою хімією у себе вдома, ми отримуємо досить шкідливих речовин через слизову оболонку, шкіру та органи дихання.

Яндекс.Метрика