Субота, 31 січня 2015 10:11

Як зрозуміти, що в житті пора щось змінювати

Як зрозуміти, що в житті пора щось змінювати

Прихована депресія - це не тільки тоді, коли замість бару і жінок самотньо сидиш перед телевізором, доїдаючи тазик смаженої картоплі.

1. Діалог з другом

Ненормально, коли в діалозі з товаришем говориш тільки ти. Це означає, що всередині тебе зібралося і накипіло багато болю, скорботи, або просто нікому виговоритися-поплакатися в жилетку. В принципі, це полегшить твої страждання, але:

- не по-чоловічому це - багато базікати;

- вистачить шукати вільні вуха, потрібно щось змінювати в житті.

2. Довести оточуючим

Робити часті Селфі, писати довгі есе і чекати, що їх задавлять лайки підписчиків - типове свідчення про те, що ти прислухаєшся до думки громадськості і намагаєшся їй довести свою значимість. Замість цього краще потренуй самодостатність. Як це зробити? Займися тим, у що свято віриш. І роби його для себе, а не когось.

3. Підняти настрій покупками

Ганяти по бутіках і скуповувати там все акційне барахло - так роблять тільки жінки. Чоловіки, як правило, просто набирають тонну пива, їжі, і всідаються перед телевізором в надії, що все це підніме настрій. В принципі, він і піднімається, а разом з ним і вага. Від останнього, до речі, позбутися досить таки важко.

4. Розмите майбутнє

Чекати чогось від майбутнього і сподіватися на диво - це прихована депресія і зламаний характер. Так можна остаточно скотитися в яму (тобто підсядеш на антидепресанти, або алкоголь). Спробуй краще поставити мету (бажано реальну), розробити план її досягнення, і кожен день крокувати в її напрямку.

5. Радість пішла

Катаєшся на велосипеді, граєш на гітарі, ходиш в тренажерку, вчиш англійську, а радості досі нічого так і не приносить? І продовжуєш пошуки того, що здатне заповнити внутрішню порожнечу? Порада: займися чимось корисним не для себе коханого, а для суспільства. Походи на суботники, наприклад, погодуй бездомних, прибери в під'їзді.

6. Нерви

Нерви ні до чорта? Постійно відчуваєш, що ти на межі? Візьми відпустку, зміни роботу, будинок, оточення. Зроби хоч що-небудь, поки тебе на закрили хлопці в білому.

7. Погані думки

Погані думки - це нормально. Всі ми обговорюємо зірок, начальство, колег, і цих злощасних сусідів. Але пам'ятай: погані думки в першу чергу шкодять тобі. Особливо тоді, коли вони вводять в резонанс (і хочеться дати комусь в обличчя). Так що потрібно від них позбавлятися, наприклад: дивитися на щось приємне.

8. Багато інтернету

Сюди не відносяться ті, хто за допомогою інтернету заробляють гроші. Поставив лайк, написав коментар, подивився пару смішних роликів і картинок, а потім зрозумів, що вже вечір і пора лягати спати? Це означає, що у тебе є інтереси. Просто ти постійно відкладаєш їх на завтра. Порада: вистачить витрачати час даремно - займайся чимось корисним.

Яндекс.Метрика