Середа, 09 грудня 2015 14:07

Принцип роботи конусної дробарки

Принцип роботи конусної дробарки

Конусна дробарка була придумана американськими фахівцями в області дробильно-сортувального обладнання. Сьогодні ця установка активно застосовується підприємствами гірничодобувного комплексу. Конструкція конусних дробарок являє собою підставу, циліндричний корпус, власне конус, чашу, ведений і ведучий дебаланси і електродвигун.

Корпус устаткування - це зовнішній і внутрішній циліндри. Дебаланси - ведучий і ведений - встановлені в порожнині, яка утворена внутрішнім циліндром і опорою. Потім - чаша. Вона угвинчується в різьблення зовнішнього циліндра. За допомогою стопорних гвинтів наполегливу чашу з'єднують дробить конус. Завдяки обертанню дробить конуса і встановлюється крупність матеріалу.

Як же працює конусная дробилка? У чашу завантажується матеріал, після цього він відправляється в дроблячу порожнину. У цій порожнині частки матеріалу піддаються потрійній дії - деформації, стисненню і здвигу.

Що стосується продуктивності, то вона залежить від фізичних властивостей матеріалу, а також розмірів подрібнювального матеріалу на вході й необхідного розміру на виході.
Для того щоб термін служби устаткування збільшився в рази, слід встановлювати його в сухому і вентильованому приміщенні.

Конусні дробарки широко використовують при переробці різних гірських порід на другій і третій стадіях дроблення. Є конусні дробарки середнього і дрібного дроблення (типу КСД і КМД), які крім гірничодобувних галузей також використовують в промисловості будівельних матеріалів.

Яндекс.Метрика