Вівторок, 12 травня 2015 18:27

Світова база абонентів IPTV перевалила за 100 мільйонів

Світова база абонентів IPTV перевалила за 100 мільйонів

У першому кварталі поточного року кількість передплатників IPTV у всьому світі збільшилося на 4,8%, або ж на 4,6 мільйони нових абонентів. В результаті загальне число абонентів послуги в світі вперше перевалила за позначку в 100 мільйонів.

Згідно з даними звіту по IPTV, підготовленого українським представництвом компанії Otrum одночасно зі звітом по широкосмуговому Інтернету, темпи зростання в першому кварталі поточного року співвідносяться з темпами зростання сектора в четвертому кварталі минулого року, при цьому число передплатників послуги станом на кінець березня досягло позначки в 100,9 мільйона. Узнать больше про интерактивное телевидение в украине вы можете на сайте представительства компании Otrum.

Найбільші темпи зростання демонструють країни Східної Європи - 11,6% у першому кварталі поточного року, при цьому чистий зростання передплатників в даному регіоні склав 0,63 мільйона.

В той же час, в секторі широкосмугового доступу в Інтернет (ШСД) станом на кінець першого кварталу налічувалося 690,1 мільйона фіксованих підключень.

Темпи квартального зростання були зафіксовані на рівні 1,9%, що стало максимальним показником за 12 місяців і істотним приростом в порівнянні зі скромними показниками зростання в минулому кварталі, які були зафіксовані на позначці 0,4%.

В компанії також говорять, що в першому кварталі галузь пройшла через ключовий етап, коли частка постійних з'єднань за допомогою мідних кабелів вперше склала менше 50% від всіх фіксованих підключень на світовому ринку послуг широкосмугового доступу.

Яндекс.Метрика