Понеділок, 25 травня 2015 18:54

Тест кардшаринга - можливість перевірити послугу перед покупкою

Тест кардшаринга - можливість перевірити послугу перед покупкою

Завдяки сучасному супутниковому телебаченню, користувачеві сьогодні надається можливість перегляду маси цікавих розважальних чи спортивних програм, а також величезної кількості художніх фільмів і серіалів. Така ситуація призводить до того, що в будинку має бути встановлено як мінімум два телевізори, які дозволять різним членам сім'ї дивитися в один і той же час їх улюблені програми і канали. Якщо справа стосується ефірних каналів, то з ними ситуація проста - включив канал і дивися його із задоволенням. Але що ж робити тоді, коли господарі бажають встановити супутникову антену або вони вже купили пристрій, призначений для перегляду платного супутникового телебачення? У такому випадку власнику житла належить оплачувати офіційні карти супутникових телевізійних компаній. Для того щоб задовольнити потреби всіх членів сім'ї, необхідно придбати як мінімум дві карти, з розрахунком одна карта на один телевізор. Для звичайних сімей такі витрати б'ють по загальному бюджету навіть при покупці однієї карти. На щастя, на сьогоднішній день технології не стоять на місці, а йдуть в ногу з часом.

Кардшаринг дозволяє одночасно декільком користувачам отримувати доступ до офіційних карт. Тобто кардшаринг або просто шаринг являє собою спільний доступ до декількох карток. А Тест кардшаринга, який проводиться в домашніх умовах, дає можливість перегляду каналів відразу на декількох телевізорах. Загальна схема роботи досить проста - для її здійснення необхідно створити сервер кардшаринга, яким може бути супутниковий ресивер або персональний комп'ютер з підключеною карткою і певним програмним забезпеченням. За допомогою локальної мережі до сервера по паролю або логіну підключаються інші ресивери-клієнти, які підтримують можливість шарингу, в тому числі і карти DVB для комп'ютера. Сьогодні доволі легко замовити безкоштовний тест кардшаринга і переконатися у вигідності даного варіанту підключення та супутниковими каналами відразу декількома користувачами.

Велика частина сучасних ресиверів здатна підтримувати роботу з кардшарингом через комп'ютерний пристрій, а також шаринг - без нього.

Найчастіше кардшаринг використовується в якості альтернативи офіційним картками. Крім того, його можна застосовувати і в тому випадку, якщо в країні користувача відсутня можливість підключення до послуг того чи іншого супутникового провайдера. У цьому випадку послуги кардшаринга, які розташовані в мережі інтернет та надають доступ по паролю або логіну за доступну плату, стають просто незамінними. Для того щоб підключитися таким чином, необхідно мати в наявності супутниковий ресивер з підтримкою кардшаринга і безперервне підключення до мережі інтернет, а також комп'ютер з програмним забезпеченням для шарингу або ж налаштований шаринг без ПК.

Враховуючи всі ці переваги, користувачі повинні брати до уваги і деякі недоліки такої послуги. Одним з таких мінусів є необхідність постійного підключення до мережі інтернет, завмирання зображення, яке виникає в результаті втрати доступу до кардшарингу сервера або втрати пакетів, а також аварії на основних каналах інтернет, трудомісткості налаштувань клієнтського обладнання і недоступності деяких видів оплати. Крім того, в деяких країнах можна спостерігати протизаконність технології кардшаринга, проте боротьба адміністративними способами з серверами шарингу вважається досить проблематичною. Швидше за все, проблеми з технологіями шарингу зможуть зникнути тільки тоді, коли будуть створені нові методи кодування супутникових сигналів.

Але як би там не було, тест шаринга залишається сучасною технологією, яка дозволяє користувачам при мінімальних фінансових витратах переглядати величезну кількість платних каналів відразу на декількох телевізорах, розміщених в одному будинку. Не варто лякатися частої зміни кодів доступу компаніями, адже кардшаринг здатний швидко впоратися з будь-якими проблемами, що виникли, тим самим забезпечуючи приємне дозвілля своїм користувачам.

Яндекс.Метрика