Середа, 13 січня 2016 09:53

Вуличне освітлення - вуличні світильники

Вуличне освітлення - вуличні світильники

Вуличні світильники - світильник вуличний консольний. Вуличні світильники використовуються повсюди. Освітленню вулиць приділяється велика увага, оскільки від якісного освітлення безпосередньо залежить безпека людей. Більшість нещасних випадків відбувається через недостатнє освітлення в темний час доби. Вуличне освітлення має безліч відмінностей від освітлення внутрішнього за зовнішнім виглядом, технічним характеристикам і способом підключення. Вуличні світильники купити можна в нашому магазині.

Світильники вуличного освітлення

Вуличні ліхтарі бувають загального користування - вуличні ліхтарі на стовп - і призначені для спеціальних цілей. Таких, як освітлення залізничних станцій, злітно-посадкових смуг аеродромів, великих промислових підприємств. Крім того спеціалізовані прожектори використовуються при створенні театралізованих вистав, лазерних шоу та інших масових видовищ.

Вуличні світлодіодні світильникі

Світлодіодні світильники вуличного освітлення. Для виготовлення світильників цього типу використовуються світлодіоди. Це напівпровідникові пристрої, що володіють здатністю перетворювати електричний струм, пропущений крізь них в світлове випромінювання. Світлодіод влаштований таким чином, щоб виводити назовні якомога більше світла.

Конструктивно світлодіоди виконуються в корпусах з металу з вбудованою лінзою, що створює направлене випромінювання. Також випускаються світлодіоди в прозорих пластикових корпусах, що створює розсіяне випромінювання. Випускаються також безкорпусні світлодіоди. Деякі параметри світлодіодів, такі як яскравість і сила світла, безпосередньо залежать від температури навколишнього середовища. Чим вище температура, тим менше світіння. На основі світлодіодів будують більш складні прилади такі, як світлодіодні світильники вуличного освітлення отримали повсюдне поширення.

Вуличний світильник на стовп на світлодіодах перестав бути рідкістю. Їх усе частіше можна побачити в парках і на вулицях. Останнім часом вони користуються підвищеним попитом і поступово витісняють звичні всім лампи розжарювання. Основна причина такої популярності криється в тому, що світлодіоди споживають надзвичайно мало енергії. Крім того вони довговічні і абсолютно нешкідливі як для людини, так і для навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ світлодіодного освітлення:

1. Мінімальне енергоспоживання
1.1. Економія електроенергії

2. Безпека як для людини, таки для довкілля
2.1.Не містять шкідливих речовин

3. Стійкі до механічних пошкоджень
3.1.Длітельние терміни служби
3.2.Економія коштів на придбання нових світильників

До недоліків світлодіодів можна віднести поки ще досить високу ціну, чутливість до перепадів напруги і необхідність відводу тепла. Проте світильник на стовп світлодіодний окупить витрати на його придбання протягом одного-двох років. Для підключення цих світильників використовують кабель ВВГ. Збереження проводів від можливих пошкоджень забезпечується завдяки використанню гофротруби.

Источник: http://profiled-ua.com/narugnoe-osveschenie/ylichnoe-osveschenie/

Яндекс.Метрика