Субота, 24 жовтня 2015 18:13

Поговоримо про ендоскопію шлунку

Поговоримо про ендоскопію шлунку

Деякі вважають, що така процедура, як ендоскопія шлунка їх ніколи не торкнеться. Навіть якщо відчувають невеликі проблеми зі здоров'ям, все одно не вдаються до допомоги фахівців, щоб провести обстеження.

Як показує статистика, у сучасних людей найчастіше проблеми виникають з органами травлення. 70 відсотків захворювань людини стосуються саме черевної порожнини. Тому потрібно знати, де зробити ендоскопію шлунка, щоб при нагоді звернутися за консультацією.

В даний час практично кожна клініка зможе допомогти виявити будь-які проблеми, пов’язані з шлунково-кишковим трактом. Для вибору найкращих клінік Києва радимо скористатися цим посиланням - doc.ua/kliniki/kiev/all/endoskopiya. Ендоскопія шлунка - це один з найкращих діагностичних методів, який дозволяє не вдаватися до хірургічного втручання. Більш того, в наші дні ендоскопія є часто вживаним методом інструментального обстеження пацієнта.

Ендоскопія шлунка - це сучасний метод інструментальної та візуальної діагностики, за допомогою якого є можливість побачити, що діється у внутрішніх органах. Для проведення досліджень застосовується ендоскоп. Даний інструмент має окуляр, розташований на одному кінці. За допомогою окуляра можна бачити досліджуваний орган. На іншому кінці ендоскопа розташована камера, яка передає зображення. За допомогою ендоскопа фахівці мають можливість побачити проблему в самому зародку і призначити потрібний курс лікування. Можна впевнено говорити про те, що за допомогою ендоскопа врятовано чимало життів, адже, деякі захворювання лікуються тільки на ранніх стадіях.

Багато з тих, хто бував у лікарні, чули таке поняття, як фіброгастродуоденоскопія. У народі дане слово скоротили до ФГС, щоб було легше вимовляти цей термін. Так от, фіброгастродуоденоскопія є методом дослідження, що дозволяє оглядати шлунок, стравохід, дванадцятипалу кишку. Найчастіше при проведенні досліджень за допомогою ендоскопа фахівці виявляють виразкові хвороби в шлунку. Дані захворювання найчастіше протікають практично непомітно для самої людини. Деякі вважають, що періодичні головні болі, печія і біль під ложечкою - це нісенітниця. Однак, якщо не почати лікування своєчасно, можна довести свій організм до кризи - внутрішньої кровотечі, перфорації та інших неприємних наслідків

Яндекс.Метрика