П'ятниця, 20 лютого 2015 08:45

Принципи здорового харчування. Їжте в кольорі!

Принципи здорового харчування. Їжте в кольорі!

У Вас немає часу для харчування на роботі? Після декількох годин розумової роботи, Вам хочеться заснути на робочому столі? Познайомтеся з простими способами здорового, енергетично багатого харчування.

Втома є результатом браку сну і рідини.

Тіло дорослої людини щогодини втрачає 50-100 мл рідини, тобто восьмигодинний сон вже може привести до її дефіциту. Якщо навіть після пробудження Ви не відчуваєте спраги, організм все одно протягом дня буде вимагати рідину. Тому, кожну годину Ви повинні випивати склянку води.

Їжте менше "порожніх" калорій.

Порожні калорії знаходяться в їжі, яка постачає занадто багато енергії, але без важливих поживних речовин, таких як вітаміни і мінерали. Кращим прикладом є цукор. Він містить тільки чисту енергію. Також її багато в солодощах, білому хлібі, більшості готових страв і фаст-фуді. Вони містять тільки багато калорій і нічого більше. Організм під час напруженої розумової праці і низької фізичної активності відчуває потребу, перш за все, в амінокислотах, ненасичених жирних кислотах, вітамінах, мінералах і баластних речовинах. Ці цінності зосереджені переважно в натуральній їжі або в тій, яка мало оброблена, такій як свіжі овочі та фрукти, цільні злаки, молочні продукти та риба.

Їжте в кольорі

Ви належите до тих, кому важко вживати рекомендовані 5 порцій на день овочів і фруктів? Буде простіше, якщо Ви будете поєднувати по 3 кольори в кожному прийомі їжі. Їжа стане приємною, кольоровою і різноманітною, і це призведе до того, що їжа стане більш здоровою.

Яндекс.Метрика