Субота, 21 лютого 2015 08:57

Принципи здорового харчування. Снідайте!

Принципи здорового харчування. Снідайте!

У Вас немає часу для харчування на роботі? Після декількох годин розумової роботи, Вам хочеться заснути на робочому столі? Познайомтеся з простими способами здорового, енергетично багатого харчування.

Першим прийомом їжі дня завжди є сніданок

Ви належите до тих людей, які не їдять сніданок? Тому що Ви не голодні або у Вас немає часу? Вам не обов'язково з'їдати рано вранці багато їжі. Досить перекусити трохи по дорозі або в офісі. Це дозволить уникнути голоду до обіду і поїдання нездорових закусок.

Їжа на робочому місці

Уникайте почуття голоду в обід. Сніданок допомагає витримати без почуття голоду до обіду. Таким чином, ми не з'їмо надто багато на обід, що є серйозною причиною втоми після обіду. Їжте рівно стільки, скільки Вам потрібно для втамування голоду. Не переїдайте. Що ще призводить до втоми? Перш за все, поєднання вуглеводів і жирів, тобто типовий стейк з картоплею фрі і пудингом. Постарайтеся з'їсти обід без картоплі, макаронів або хліба. Замість цього, внесіть в раціон білки і овочі, наприклад, салат з качиної грудинки, рибу з овочами або салат зі стейком (без картоплі фрі). Наприкінці «еспресо» - і Ви готові до роботи.

Їжа в дорозі

Перебуваючи в дорозі можна харчуватися з користю для здоров'я. Звичайно ж, це вимагає більших зусиль, ніж приготування обіду вдома. Головна рекомендація: візьміть з собою пляшку води, фрукти та горіхи. Так у Вас не буде необхідності зупинятися, щоб купити їжу. Завжди поєднуйте «шкідливе» із чим-небудь «корисним». Якщо Ви купуєте ковбасу чи гамбургер, з'їдайте потім салат, фрукти або йогурт. Майже на кожній заправці Ви можете купити свіжі соки. В дорозі не варто занадто багато їсти, але як мінімум один раз в день потрібно з'їдати здорову їжу.

Яндекс.Метрика