Понеділок, 21 березня 2016 18:49

Що вивчає урологія

Що вивчає урологія

Урологія - це наука, в якій вивчається сечостатева система чоловіків і жінок, а також всі з нею пов'язані хвороби і методи їх лікування.

Урологія вивчає такі захворювання як простатит, чоловіча фертильність, імпотенція, сечокам'яна хвороба, урогенітальні інфекції, цистит і пієлонефрит.Вона також є хірургічним розділом. Лікарі проводять численні операції, такі як, наприклад, обрізання і оперативне лікування варикоцеле у чоловіків.

Назва цієї науки походить від грецького "uros" - сеча і "logos" - наука. Це досить молода наука, яка стала такою лише сто років тому, хоча лікарі, які здійснювали функції урологів, були відомі задовго до цього часу. 

Якщо ви проживаєте в Харкові, то обрати уролога можна за цим посиланням - https://doc.ua/doctors/kharkov/all/urolog.

Протягом всього часу лікарі вдосконалювали систему профілактики і лікування захворювань сечостатевої системи. Найперша операція, яка поклала початок урології як розділу хірургії, була обрізання плоті. Головна проблема таких лікарів, як це не парадоксально, - це самі пацієнти, які звертаються із задавненими хворобами. Хворі часто соромляться звертатися до лікаря і запускають хворобу, тому у фахівців просто немає шансів продемонструвати, до чого прийшла сучасна урологія.

Так що чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим швидше і ефективніше він допоможе вам позбутися від ваших проблем зі здоров'ям. Цей лікар для чоловіків той же самий лікар, як гінеколог для жінок. В ідеалі, проблемами статевої системи чоловіків повинен займатися андролог, але з огляду на те, що це дуже вузька спеціалізація, часто уролог замінює андролога.

Яндекс.Метрика