Субота, 31 січня 2015 10:30

Як поліпшити здоров'я: ТОП-6 натуральних інгредієнтів

Як поліпшити здоров'я: ТОП-6 натуральних інгредієнтів

Візьми на замітку, які натуральні продукти сприяють поліпшенню стану здоров'я.

Вівсянка

Доведено, що вівсянка покращує здоров'я серця, знижуючи рівень шкідливого холестерину поряд з високим кров'яним тиском. Крім того, цей продукт містить антиоксиданти, які допомагають позбутися організму від вільних радикалів. Не кажучи вже про те, що це супер поживний продукт.

Насіння чіа

Насіння чіа - один з кращих натуральних інгредієнтів, які сприяють зміцненню здоров'я. Насіння чіа містять гарні вуглеводи, білок, клітковину і омега-3 жирні кислоти. Насіння чіа сприяє насиченню, а додавати їх можна в будь-які страви: вівсянку, овочеві страви, йогурт, а також використовувати їх в якості заміни яєць.

Кокосове масло

Кокосове масло можна використовувати не тільки, як зволожуючий засіб для шкіри і волосся, але й прекрасний продукт для використання в приготуванні страв. Його можна застосовувати, наприклад, для смаження яєчні або шпинату.

Наше тіло потребує здорових жирів і кокосове масло є їх джерелом. Як було доведено, кокосове масло допомагає спалювати більше жиру, боротися з інфекціями і знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Авокадо

Авокадо відрізняється низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом калію, якого в авокадо більше, ніж в бананах. Цей плід також містить жирні кислоти, які корисні для здоров'я серця.

Шпинат

Шпинат багатий вітамінами A, B і C, а також клітковиною, залізом і багатьма іншими корисними речовинами. А крім того, абсолютно не містить калорій, тому їсти його можна, не обмежуючи себе в кількостях.

Горіхи

Горіхи багаті білком, омега-3 і клітковиною. Це відмінний перекус між трапезами, який допомагає швидко приборкати почуття голоду.

Яндекс.Метрика