Неділя, 08 грудня 2013 18:13

Як залишатися стрункою і прекрасною

Як залишатися стрункою і прекрасною

Більшість жінок лізуть зі шкіри геть, щоб залишатися стрункими та підтягнутими. Найпопулярнішими способами, як швидко і ефективно схуднути є всілякі дієти. Іноді так трапляється, що жінка дотримується всіх рекомендацій, а результатів немає. Або ж на півдорозі вона розуміє, що не може подолати весь шлях і дієта стає важкою мукою. У чому ж справа? Перш, ніж почати боротьбу із зайвою вагою, астрологи рекомендують заглянути в місячний календар.

Худіємо, дивлячись на місяць

На зростаючий місяць людський організм починає накопичення запасів. Якщо сісти на дієту саме в цей час, то всі героїчні зусилля і страждання виявляться невиправданими. У період першої та другої чверті місяця рекомендується робити ставку на раціональне харчування, а не на схуднення.

Повний місяць, на думку фахівців, є найсприятливішим часом для початку дієти. У цей період організм схильний до кращого сприйняття обмежень, тому відчуття не насищення переноситься легше. Коли місяць убуває, в організмі відбувається процес очищення від різних відкладень. У чому собі можна не відмовляти ніколи, незалежно від раціону, - мінеральна вода без газу. Кращий час для закінчення дієти - молодик. Можна навіть влаштувати розвантажувальний день, тобто одноденне голодування. Голодування - це природно, оскільки організм очищається. Але за умови, якщо здоров'я дозволяє це.

Золоті правила ідеальної фігури

Щоб підтримувати себе у формі і, щоб скинуті сантиметри не повернулися на колишні місця дислокації, жінка повинна знати кілька правил здорового дієтичного харчування.

Правило 1

Менше калорій, добре прожовувати їжу. Потрібно контролювати свої звички за обіднім столом. У більшості людей щоденний стрес здатний довести до того, що навіть під час прийому їжі вони відчувають брак часу, тому швидко заковтують, не пережовуючи їжу, замість того, щоб насолоджуватися стравами. Ті, хто довго пережовує їжу, з'їдають менше.

Правило 2

Один келих вина під час їжі знижує апетит. Це загальмовує надходження вуглеводів в кров, при цьому переварювання шлунком білків сповільнюється, відповідно і апетит знижується. Подібний ефект досягається також за допомогою шматочка ананаса перед їжею. Фермент, який знаходиться в ананасах, так обробляє білок, що той повністю засвоюється шлунком і кишечником. Навіть невелика кількість ананаса дає відчуття насиченості.

Правило 3

Ячмінна вода - відмінний спалює жири. В американських клініках пацієнти з надмірною вагою отримують так звану «ячмінну воду». Такий напій можна приготувати самостійно: 50 грам пророслих ячмінних зерен заварюють ¼ літра води і варять приблизно півгодини під закритою кришкою. Масу виливають у тонке сито і проціджують. Відвар п'ють протягом дня.

Правило 4

Холодна вода покращує обмін речовин. Цілющі властивості холодної води відомі ще з давніх часів. Прийнявши теплий душ, корисно для схуднення обливатися холодною водою. Спочатку облити праву, ліву ноги, праву, ліву руки, груди, сідниці і спину. Якщо зважиться на це не під силу, то можна зробити сухий масаж щіткою.

Яндекс.Метрика